Angličtina: Na dovolenou

Léto je sice za námi, ale na dovolenou se dá jet i v zimě. Co takhle si na pláži koupit lehátko a točené pivo na pohodu? Nebo dětem objednat pizzu bez brokolice ale s kukuřicí navíc? Nebo vyměnit pokoj, protože jste měli mít výhled na moře, ale koukáte do kuchyně? Připravte se na tyto situace s námi. Probereme témata od odbavení na letišti až po požádaní o utření stolu v restauraci, protože (vaše) dítě rozlilo džus. Vyzkoušíme si spoustu situací, zopakujeme jednoduchou gramatiku a oprášíme dovolenkovou slovní zásobu. Po absolvování tohoto kurzu si můžete dovolenou v cizině objednat (a zaplatit) s naprostým klidem. Bez cestovky.

Lze rezervovat
Kód: 94
Značka: Helena
2 980 Kč
Kategorie: Angličtina
Začátek lekcí: 1. března 2024
Termín lekcí: Čt: 18:30 - 20:00
Počet lekcí: 16
Délka lekce: 90 minut
Minimální zaplnění: 5
Maximální zaplnění: 8
Učebnice: Ne - vlastní materiály

Všechny naše kurzy probíhají v učebně v Přerově na adrese Kratochvílova 1 v druhém patře. Učebna je označena jako "Jazykovka4U". V případě nenaplnění kurzu ani do minimálního počtu účastníků do zahájení kurzu může dojít ke zrušení kurzu a vám budou do 14 dnů vráceny peníze na účet, ze kterého jste nám provedli platbu.

Termín konání kurzu může být s dostatečným předstihem změněn a to především v případě nemoci některého z kantorů.

Máme ji zpět! Tenhle kliďas si dal pauzičku od výuky na mateřské dovolené a už je zase ready. V pohodě, v klídku pomalými krůčky v angličtině kupředu.No problem.

Zpět do obchodu