Angličtina: Na dovolenou

Léto je sice za námi, ale na dovolenou se dá jet i v zimě. Co takhle si na pláži koupit lehátko a točené pivo na pohodu? Nebo dětem objednat pizzu bez brokolice ale s kukuřicí navíc? Nebo vyměnit pokoj, protože jste měli mít výhled na moře, ale koukáte do kuchyně? Připravte se na tyto situace s námi. Probereme témata od odbavení na letišti až po požádaní o utření stolu v restauraci, protože (vaše) dítě rozlilo džus. Vyzkoušíme si spoustu situací, zopakujeme jednoduchou gramatiku a oprášíme dovolenkovou slovní zásobu. Po absolvování tohoto kurzu si můžete dovolenou v cizině objednat (a zaplatit) s naprostým klidem. Bez cestovky.
Lze rezervovat
Kód: 94
Značka: Matěj
2 680 Kč
Kategorie: Angličtina
Začátek lekcí: 27. září 2023
Termín lekcí: St: 17:00 - 18:00
Počet lekcí: 13
Délka lekce: 60 minut
Minimální zaplnění: 5
Maximální zaplnění: 8
Učebnice: Ne - vlastní materiály

Všechny naše kurzy probíhají v učebně v Přerově na adrese Kratochvílova 1 v druhém patře. Učebna je označena jako "Jazykovka4U". V případě nenaplnění kurzu ani do minimálního počtu účastníků do zahájení kurzu může dojít ke zrušení kurzu a vám budou do 14 dnů vráceny peníze na účet, ze kterého jste nám provedli platbu.

Termín konání kurzu může být s dostatečným předstihem změněn a to především v případě nemoci některého z kantorů.

Tahle nová posila Tě dostane svým britským přízvukem. Nemáš šanci poznat, že to není Čech. Mluví jak Brit, smysl pro humor má jako Brit, jeho oblíbený seriál je The Office. Je to vlastně vůbec Čech?

Zpět do obchodu